inna

Brawo Drużyna MUKS OYAMA DRAWSKO POM.!
Dodał: Administrator, dnia 19.10.2020, 15:23
WRACAMY Z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin ze Świnoujścia z sukcesem drużynowym oraz wieloma indywidualnymi sukcesami (7 złotych, 3 srebrne,5 brązowych medali). Najlepszą zawodniczką Turnieju została Anastazja Pawelczak zdobywając 3 złote medale w kat. Mlodziczki 12-13 lat w kata, kata drużynowym i kumite. Medale dla Drawska zdobyli :

Kata
Matusiak Aurelia brązowy medal kata 8 lat
Liszewska Martyna srebrny medal kata 14-15 lat
Matusiak Aurelia brązowy medal kumite bez kontaktu 8 lat

Kumite lekki kontakt
Latusek Kacper złoty medal +37 kg 10-11 lat
Kurłowicz Patryk srebrny medal +37 kg 10-11 lat

Kumite Semi kontakt
Gutowicz Joanna brązowy medal +45 kg 12-13 lat
Drożdż Zofia złoty medal +45 kg 12-13 lat
Kopysiewicz JAKUB złoty medal-45 kg 12-13 lat
Latusek Szymon brązowy medal +45 kg 12-13 lat
Liszewska Martyna brązowy medal-55 kg 14-15 lat
Latusek Filip złoty medal-60 kg 14-15 lat
Mickun Aleksandra srebrny medal open 16-17 lat

Zloty medal w Kata synchronicznym zdobyła drużyna w składzie Pawelczak Anastazja, Liszewska Martyna, Drożdż Zofia w kategorii młodzik.

Kierowany przez Sensei Pawła Sujke klub przygotował wspaniałe święto karate w postaci turnieju, w którym mogliśmy uczestniczyć. Serdeczna gościna gospodarzy, sprawna obsługa zawodów poprzez system elektroniczny, niepowtarzalne statuetki, medale oraz upominki dla wszystkich senpai, sędziów i kierowników ośrodków sprawiły, że wyjeżdżamy ze Świnoujścia z koszykiem pełnym miłych wspomnień, które zawsze zachęcają nas do powrotu do Świnoujścia. Nowe ograniczenia sanitarne, którym od dnia dzisiejszego musiał sprostać organizator wskazują na profesjonalne podejście do tematu i chęć zadbania w najwyższym stopniu o bezpieczeństwo uczestników. Dlatego jako szkoleniowcy i uczestnicy tego wydarzenia dziękujemy Sensei Magdzie Ilczuk za sprawne i bezpieczne poprowadzenie turnieju, z którego nasi podopieczni wracają spełnieni, z kolejnym bagażem pozytywnych wrażeń.

Zarząd Klubu i szkoleniowcy gratulują Senpai kolejnego , wspaniałego występu reprezentując naszą Gminę Drawsko Pomorskie. Dziękujemy rodzicom za transport zawodników na turniej. Wyjazd finansowany był ze środków Gminy Drawsko POM. i klubu MUKS OYAMA. OSU


[wróć do newsów]

Powered by PsNews
created by Rafał Zdyr