inna

Informacje klubowe
Dodał: Administrator, dnia 09.04.2021, 16:29

Informacje bieżące z życia klubu
1) W związku z obostrzeniami dotyczącymi pandemii zajęcia w klubie zostają wstrzymane do 18.04.21. O ewentualnym powrocie do treningów odbywających się na sali będziemy informować na bieżąco.
2) Planowane są wyjazdy na dwa turnieje karate do Kołobrzegu 8.05.2021 ( turniej przełożony
z dnia 17.04.21) i turniej karate w Świnoujściu Wojewódzka Olimpiada Młodzieży 29.05.21. Do zawodów przygotowujemy się na bieżąco.
3) W tym roku planujemy zorganizować Turniej Karate z okazji Dnia Dziecka dla senpai trenujących w drawskim klubie w Parku Chopina. Data zbliżona byłaby do dnia 1 czerwca,
a sam turniej uzależniony byłby od pogody. Jak zawsze dla startujących przewidujemy medale, nagrody i niespodziankę. Zapisy niebawem na treningach. Chętnych rodziców do pomocy w sprawach organizacyjnych prosimy o zgłaszanie się do sensei Andrzeja.
4) Małą tradycją w naszym Klubie stały się wyjazdy nad morze do Sarbinowa w ramach biwaku integracyjnego. Tegoroczny wyjazd planujemy zorganizować 11-13 czerwca. Zgłaszać się można do sensei Andrzeja. Warunki podobne jak w zeszłych latach. Także pogodowe!
Biwak klubowy zaczynamy w dobrym nastroju w piątek 11 czerwca
w godz. od 11.00 ( jeżeli ktoś może ) i kończymy w jeszcze lepszym humorze w niedzielę popołudniu.
5) Egzamin na stopnie kyu planowany jest 21 czerwca 2021 r.
6) Organizujemy wyjazd wakacyjny do Karpacza na Letni Obóz Karate ( zgrupowanie karate).
Termin , plan i pozostałe informacje dostępne są na ulotce obozowej i karcie zgłoszeniowej dostępnej na stronie klubu MUKS OYAMA. Termin zgłoszeń( do 30 kwietnia) i informację
u sensei Andrzeja.
Uzupełnione zostały punkty za osiągnięcia sportowe w związku ze stypendiami sportowymi naszego klubu. Informacja dostępna na stronie klubu.
7) Prosimy wszystkich o dużą wyrozumiałość odnośnie wprowadzenia nowych decyzji związanych z funkcjonowaniem klubu, ale także o dużą odpowiedzialność za siebie i innych związaną z zachorowaniami i stanem swojego zdrowia. Wszelkie sprawy związane ze zmianami stanu zdrowia należy zgłaszać do prowadzących i nie przyprowadzać przeziębionych lub chorych dzieci na treningi dla naszego wspólnego dobra.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, opiekunom oraz senpai za odpowiedzialność, ale i wsparcie KLUBU w tym trudnym dla nas czasie. Jak widać odpowiedzialność każdego z nas pozwoliła nam funkcjonować przez większy okres roku bez wstrzymywania naszej działalności. Mamy nadzieję, że już niedługo się zobaczymy i będziemy mogli kontynuować nasze działania, ale także realizować cele i plany.
Pozdrawiamy Zarząd Klubu MUKS OYAMA, OSU !!!


[wróć do newsów]

Powered by PsNews
created by Rafał Zdyr